Logo
Hot News

Wybielanie zębów bez stomatologa? Tak, dzięki domowemu żelowi na wybielanie zębów

On piątek, Luty 21st, 2014

Bez względu na to, jakiego rodzaju środków używamy zawsze oczekujemy szybkich efektów i skutecznego działania. Podobnie sprawa wygląda w przypadku środków wybielających zęby Dentway. Szybkie rezultaty są tym, czego klient najbardziej pragnie. Należy zaznaczyć, że w zależności od zastosowanego preparatu efekty mogą się pojawić po pierwszej sesji lub po kilku tygodniach. Decyzja związana z wyborem środka wybielającego nie jest łatwa, ponieważ  Dentway w swojej ofercie posiadają kilkanaście różnych rodzajów środków wybielających żeby.

Ważne jest także to, żeby zdać sobie sprawę z tego, że rezultaty są indywidualne dla każdego i zależą od długości i częstotliwości terapii, częstotliwości wybielania zębów, odbarwień zębów w momencie rozpoczęcia terapii oraz od indywidualnych predyspozycji genetycznych. Oczywiście w większości przypadków rezultaty widoczne są po kilku dniach, jednak nie ma podstaw do obaw kiedy cały proces przebiega nieco dłużej.

Instant White – żel do wybielania zębów w domu

Jednym z najpopularniejszych sposobów wybielania zębów na rynku jest żel wybielający zęby wraz z nakładkami Instant White Dentway. Jego działanie jest proste. Wystarczy że pod ciepłą wodą uformujemy nakładkę na zęby, zaaplikujemy na nią żel i w tej formie założymy ją na żeby i pozostawimy tak na około 30 minut. Taka forma wybielania jest niemal identyczna z tą u dentysty i pozwala osiągać dokładnie takie same rezultaty. W wielu przypadkach na pierwsze efekty nie trzeba długo czekać, ponieważ są widoczne nawet po pierwszej przeprowadzonej sesji.

Stosując żele wybielające maksymalnych rezultatów można się spodziewać po około 10 dniach. Prosta i przystępna dla każdego metoda usuwania przebarwień powstałych na zębach spowodowanych zażywaniem niektórych rodzajów leków, konsumpcją produktów spożywczych takich jak kawa czy paleniem papierosów, które także ma niekorzystny wpływ na barwę zębów i powodują ich przebarwienia przyciąga ogromną ilość osób.

wybielanie-zebow

Jak długo wybielać zęby żelem?

Kurację można zakończyć w każdej chwili,  jeżeli osiągnięty rezultat jest zadowalający. Po zakończeniu terapii wybielającej, dentyści zalecają się wykonanie delikatnego wybielania mającego na celu podtrzymanie uzyskanego w czasie terapii wybielającej efektu.

No votes yet.
Please wait...
Your 468x60 Adsense Code Here
Displaying No Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Your 300x250 Adsense Code Here