Logo
Hot News

Czy pasta wybielająca do zębów może poprawić zdrowie szkliwa?

On piątek, Luty 21st, 2014

Produkty wybielające zapewniają dokładnie te same efekty, jak kuracja wybielająca u dentysty. W gabinecie dentystycznym dentysta formuje specjalną formę dentystyczną dla pacjenta i w ten sposób odbywa się wybielanie.

Pasta wybielająca przeznaczona jest dla osób pragnących cieszyć się pięknym i śnieżnobiałym uśmiechem. Ze względu na zewnętrzne plamy spowodowane konsumpcją produktów spożywczych takich jak kawa, herbata czy produkty tytoniowe nie było to możliwe lub znacznie utrudnione.

Oprócz wybielania zębów do którego pasta jest przeznaczona, pasta charakteryzuje się tymi samymi właściwościami co zwykłe pasty do zębów, czyli:

  • zapobiega i zwalcza próchnice,
  • kamień nazębny,
  • są przyjazne szkliwu
  • nie rysują zębów.

Bezpieczna i sprawdzona metoda posiadająca bardzo mało działań ubocznych, u niektórych osoby po przeprowadzonej terapii może powodować odczucie podrażnienia w zębach, jednak  można temu zapobiec stosując produkty bogate w fluor.

Wybielanie zębów w domu za pomocą pasty nie zajmuje dużo czasu, ani nie jest trudne, dając przy tym szybki i widoczny rezultat po około 2-4 tygodniach stosując pastę 2 razy dziennie przez 2 minuty. Pasta może być wykorzystywana również po kuracji wybielającej u dentysty w celu podtrzymania jej efektu. Wykorzystuje ona bardzo mało środków polerujących, co przyczynia się do wybielania zębów poprzez rozpuszczenie błony białkowej otaczającej zęby tam gdzie gromadzą się plamy i odbarwienia. Odbarwienia pozostają, jednak są one stale wybielane. Ciągłość kuracji w efekcie końcowym da zdrowy i śnieżnobiały uśmiech.

Pozbycie się plam powstałych w wyniku jedzenia, picia, palenia papierosów czy zażywania różnego rodzaju leków sprawi, że poczujemy czystość i świeżość w ustach przez dłuższy czas. Efekt wybielania zębów może być już po kilkunastu sesjach lub tygodniach, a wszystko zależy od stanu uzębienia. Wraz z zakończeniem kuracji nie można zapomnieć o dbaniu o zęby, ponieważ cały efekt może wrócić do tego sprzed przeprowadzonej kuracji wybielającej.

No votes yet.
Please wait...
Your 468x60 Adsense Code Here
Displaying No Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Your 300x250 Adsense Code Here