Logo
Hot News

Endermologia w gabinetach kosmetycznych

On sobota, Styczeń 4th, 2014

Wyposażenie gabinetu kosmetycznego wymaga specjalistycznego sprzętu. Nic zresztą dziwnego, takie zabiegi są coraz bardziej skomplikowane i coraz bardziej mogą ingerować w naszą skórę i organizm. Przy wyborze gabinetu powinniśmy kierować się więc przede wszystkim naszym dobrem i zachować bezpieczeństwo. Warto więc się upewnić co do zasad panujących w danym zakładzie kosmetycznym. Wyposażenie gabinetu kosmetycznego jest więc niezwykle ważne po to, aby gwarantować nam bezpieczne i skuteczne efekty zabiegów.

Jednym z takich przykładów jest endermologia, która polega przede wszystkim na masażu całego ciała, specjalnym urządzeniem z wyposażenie gabinetów kosmetycznych, za pomocą dwóch głowic. Stanowią one nic innego jak dwie małe szybko pracujące rolki. W pierwszej fazie pracy zasysają one fragment skóry, i masując pulsująco, może dostosowywać swoją częstotliwość do naszych indywidualnych potrzeb. Za pomocą takiego wyposażenia gabinetów kosmetycznych możemy być pewni, że efekty będą widoczne już w krótkim czasie, od momentu rozpoczęcia kuracji.

Co więcej jest to metoda potwierdzona podczas badań klinicznych, dzięki czemu posiada wszelkie rekomendacje i atesty, które jedynie potwierdzają ogromne możliwości i potencjał tej metody. Od kilku już lat urządzenia, które są w stanie wykonywać takie zabiegi można coraz częściej spotkać w polskich gabinetach kosmetycznych. W wielu takich miejscach dostępnych jest kilka urządzeń o różnych natężeniach pracy i częstotliwości. Dzięki temu są one przede wszystkich bardziej dostępne dla pacjentek.

No votes yet.
Please wait...

About -

Posted in Uroda i SPA
Your 468x60 Adsense Code Here
Displaying No Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Your 300x250 Adsense Code Here